Újszülött
XLBH Optikai Kiegészítők 5DB/Zsák SC APC Női Férfi 15dB Optikai Csillapító SC APC Női Férfi Optikai Csillapító Csatlakozó

XLBH Optikai Kiegészítők 5DB/Zsák SC APC Női Férfi 15dB Optikai Csillapító SC APC Női Férfi Optikai Csillapító

Elérhetőség: Rendelhető
HUF 10368.00

Magas teljesítmény 1 W folyamatos működését tesztelték több, mint 1000 óra.Pontos csillapítás.Vissza veszteséget UPC >50 d B APC >60 d B.Alacsony gyűrűző szélessávú design művelet mindkét 1310, majd 1550 nm.Csillapítás tartomány SC, FC, valamint LC típusú 1 13 d B 1 d B-es lépésekben, 15 d B, 20 d B. 5 DB/zsák SC PC női férfi 15d B optikai Csillapító SC APC női férfi Optikai Csillapító Termék Attributes SC/APC 15d B Fix Optikai Optikai Csillapító 1-30d B elérhető, Jó minőségű, a Legjobb ár, Gyors szállítás SC/APC 15d B Fix Optikai Optikai Csillapító Jellemzők : Nagy teljesítmény 1 W folyamatos működés vizsgált több mint 1000 hours Precise attenuation Return veszteség UPC >50 d B APC >60 d B Alacsony gyűrűző szélessávú design művelet mindkét 1310, majd 1550 nm Csillapítás tartomány SC, FC, valamint LC típusú 1 13 d B 1 d B-es lépésekben, 15 d B, 20 d B Alkalmazások : optikai systems CATV vagy távközlési systems Receiver padding optikai vevő védelem Optikai teljesítmény kiegyenlítés Egyre nagyobb dinamikus tartomány készülék Paraméter táblázat : Leírás Egység Állapota Értékek Return Loss d B PC ≥50 d B APC ≥60 Csillapítás Pontosság d B 1d B -10 db

A termékről

Az ügyfél választása

Míg köszönhetően HDMIToslink nem olyan gyakran használt csatlakoztassa a DVDlejátszót, hogy Egy a / V receiver.Audio Quest finomított, valamint megújult a sor a komoly, nagy teljes

????30 M(98 FT), OM3 LCLC Optikai Patch Kábel Multimódusú 10 Gb célja a nagy sűrűségű alkalmazások gigabit ethernet, üvegszálas, a helyi hálózatok, a data center, feltevést, te

√【Egyetemes Kompatibilitási】 Kompatibilis CD / DVD, BluRay lejátszó, PS3 / 4, Xbox 360, Xbox, Smart TV, Plazma TV, PChangkártya, DATfelvevő, valamint a magas felbontású készül

Csatlakozó A : LC / UPC Női Simplex.Csatlakozó B : LC / UPC Férfi Simplex.Működési Hullámhossz1310nm / 1550nm.Singlemode.Csillapítás 20d B / Vissza Veszteség >50d B / Tolera

LC / UPC Duplex MultiMode Fiber Optic Optikai Csatlakozó OM3 Aqua / Fehér.Csatlakozó A : LC.Jellemzők : OM3 Rost Típ: MultiÜzemmód.Típ: optikai csatlakozó.LC / UPC Duplex MultiMode

Alkalmazás : Optikai Csatlakozó Tisztító Eszköz alkalmas a tisztítás a végén arcát az optikai csatlakozó foglalat.Antistatic : Rost Tisztítás Doboz erős antistatic teljesítmé

1) STST Csatlakozó áll egy nikkelcink bevonatú test kapcsolási mechanizmmeg egy kerámia foglalat / tavaszi / crimp hordó közgyűlés plusz egy tehermentesítő boot...

√【Egyetemes Kompatibilitási】 Kompatibilis CD / DVD, BluRay lejátszó, PS3 / 4, Xbox 360, Xbox, Smart TV, Plazma TV, PChangkártya, DATfelvevő, valamint a magas felbontású készül

Csatlakozó A : LC / UPC Női Simplex.Csatlakozó B : LC / UPC Férfi Simplex.Működési Hullámhossz1310nm / 1550nm.Singlemode.Csillapítás 15d B / Vissza Veszteség >50d B / Tolera

10PackSC SC (APC) simplex optikai csatoló / optikai adapter.Csatlakoztassa két Simplex SC / SC optikai patch kábel együtt.Minden termék lengyel tisztítani, illetve a porvédő vonatkoz

Dupla 8PINGPU Kábel : Dual PCIE hálózati Csatlakozót.ASTRA jön a különleges fonott optikai fedelét, majd 24 fényerejű RGB Leddel (16 RGB Ledek a 8Pin / 16Tűs kábel változat) sze

Küldjön jó minőségű Audio Eszközök Között Optikai Pontosan átutalás, nagy sávszélesség frekvencia minőségi részletes tiszta, természetes, tiszta hangzást a realizmilletve

Optikai Toslink kábel csatlakoztatása egy hang (egy hang sáv), hogy egy TVvevőkészülék, preamplifier, audio processzor, vagy digitálisanalóg átalakító, TVvel, valamint PS4, Plays

Optikai Kábel Leírás : OM4 LC LC Optikai Patch Kábel 1.5 M 100 Gig, Corning, Lézer Optimalizált Multimódusú Szálak (LOMMF), 50 / 125 optikai core / burkolat.Aqua, 2.0 mmes külső

【Magas Hozam Veszteség,Alacsony beiktatási,Alacsony Csillapítás】Ez LC LC Optikai Csatlakozó vagy könnyű, mivel a műanyag szervek.IEC 617544, IEC 6078414, valamint TIA 6043.【LC

♩90 Fokos Szögben Toslink Optikai Audio Kábel : 360 fokos szögben design teszi a kábel jobban illik a falra szerelhető készülékek, megoldani a kínos korlátozott számú parkolóh

【Híd Között Zenét】WARRKY Optikai Audio Kábel lehetővé teszi, hogy csatlakoztassa a Hang Rúd házimozi TV, PS4, Play Station, XBox, majd a további készülékek szabványos Tosli

Márka : Corning.Modell : CCHCS1259P00 RE.CCH Pigtailed Splice Kazetta, 12 F, SC UPC kétoldalas, Egymód (OS2), egyszál (250 µm) a Rész Száma : CCHCS1259P00 RE CCH pigtailed splice kaze

Szállít magas minőségű optikai digitális hang.még extrém körülmények kötet 15 ft Optikai Audio Kábel.Vékony Toslink Kábel.Optikai Digitális Audio Kábel.A THINTOS15 15 ft Tos

Csatlakozó A : ST / UPC Női Simplex.Csatlakozó B : ST / UPC Férfi Simplex.Működési Hullámhossz1310nm / 1550nm.Singlemode.Csillapítás 3d B / Vissza Veszteség >50d B / Toleran

Márka : Corning.Modell : 9505099X Uni Cam® Nagy Teljesítményű Csatlakozóval, LC 50 um multimódusú (OM3 / OM4 kompatibilis) cikkszám : 9505099X Corning Kábel Rendszerek Uni Cam® Na

Az audiohatár minden hangos ezekben a napokban az öröm lehetséges, bár HDMI USB Fire Wire, valamint Ethernetkapcsolatok.Mind a modellek, mind hosszban elérhető Toslink, hogy Toslink p

Típ: SCSC Optikai Optikai Adapter.Csatlakozó Típusa : RPnői –SC női.Üzemmód : Duplex.Kompatibilis simplex SC Kábel.Külső Anyag : Műanyag Méret : 35 x33*10cm.Áttekintés : Ez a

19 szűk rekesz szintetikszálak.Alacsony jitter (Digitális időzítés hiba).Precíziós csiszolt optikai szálakat.Vezetők : 19 szűk rekesz szintetikszálak.Gyöngy Az audio határ mind

Csatlakozó A : LC / UPC Női Simplex.Csatlakozó B : LC / UPC Férfi Simplex.Működési Hullámhossz1310nm / 1550nm.Singlemode.Csillapítás 10 db / Vissza Veszteség >50d B / Tolera

Csatlakozó A : ST / UPC Női Simplex.Csatlakozó B : ST / UPC Férfi Simplex.Működési Hullámhossz1310nm / 1550nm.Singlemode.Csillapítás 4d B / Vissza Veszteség >50d B / Toleran

Scroll